събота, 18 ноември, 2017
8

Петър Бумбаров: Втори пореден мач дават две дузпи срещу нас

Старши-треньорът на „Арда” (Кърджали) Петър Бумбаров изрева против съдийството. Пред Football24.bg Бумбаров заяви, че вчера отборът му бил скандално ощетен по време на двубоя със „Асеновец”, загубен с 1:3 от кърджалийския тим.

Съдийството беше скандално. Две дузпи им дадоха, които бяха много пресилени. През първото полувреме свири добре, но през втората част се подигра с труда на момчетата ми. Това е втори пореден мач, след този в Казанлък, в който свирят тотално срещу нас.

Няма как футболът да върви нагоре и да се постигат резултати, ако това продължава. Прави ми впечатление, че в „А“ група съдийството се нормализира, докато тук върви надолу. Едни и същи съдии свирят по 5-6 мача на дадени отбори. Това не е нормално. Лично аз съм крайно недоволен, коментира треньорът на „Арда”.