Оптичен мултицет -50~+26dbm силата на преносим оптичен електромера + оптичен източник на светлина, 1310/1550nm

Нов Разпродажба
лв.157.11
  • IDk6674
  • НаличностВ наличност
  • Етикетисветло спално бельо, лек статив, светлина свирка, Евтини леки легла, Високо качество на лек статив, Китай свирка доставчици

Ruiyan RY3200 оптичен електромера -50~+26dbm сила

RY3200 портативен оптичен електромера е компактен и лесен за използване инструмент за тестване на оптични мрежи, които могат да бъдат използвани за абсолютно измерване на оптична мощност, както и за относителните измервания загуби в оптичните влакна.

Приложение Телеком поддръжка на системи за видеонаблюдение поддръжка на цялостно изграждане на кабелни системи, оптични устройства, научни изследвания и развитието на оптична свързаност на образованието и лаборатория за изпитване на други оптични проекта

Характеристики на потребителят самостоятелно функция за калибриране, удобен LCD дисплей и опционалната подсветката на lcd-дисплей, поддържа нощен режим на измерване на мощността на СТОКА или MW и вносимая загуба в DB ниска консумация на батерията, по-240 часа време на непрекъсната работа в продължение на три 1.5 V алкални батерии допълнителни 10 минути автоматично изключване функция

Технически Данни

Модел

RY3200A

RY3200B

Дължина на вълната(Nm)

(650нм до 1650nm )

Детектор

Гетероструктуры InGaAs

Обхват на измерване (стока)

-70~+10

-50~+26

Несигурност

+5%

Откалибрированная дължина на вълната(NM)

650,850,980,1300,1310,1490,1550 (по-калибриран дължини на вълните може да бъде допълнително)

Резолюция(db)

Линеен 0.1% или отхвърля 0.01 стока

Оптичен Конектор

/ Адаптер универсален 2,5 мм ФК (FC,SC,СВ. преносимото конектор може да бъде допълнително)

Хранене

Алкални батерии(3 АА 1.5 от батерия)

Време За Работа На Батерията

240 ч при 1.5 V батерии(3)

Работна температура (°с)

-10 ~ +60

Температура на съхранение (°с)

-25 ~ +70

Относителната Влажност На Въздуха

152x74x26

Размер(мм)

0 до 95% (non-кондензират)

Тегло

290 г

Стандартни Пакети

Модел

Включва

Всички модели RY3200

1.RY3200 оптичен електромера

1. Това SC

3.Ръководство За Употреба,

4.Памучни тампони

5.Мек калъф за носене. Ruiyan RY3100A оптичен източник на светлина, 1310/1550nm

Сти-3100 оптичен източник на светлина може да се осигури от 1 до 4 почивни дни дължини на вълните, за да отговарят на специфичните изисквания, включително и червено източник от 650 nm и дължина на вълната 1310/1550nm за влакна единствен режим или дължина на вълната 850/1300nm за многорежимен влакна, подобно на други дължини на вълната според нуждите на клиента. Заедно със сти-3200 измерване на оптична мощност, това е идеалното решение за характеризации мрежа от оптични влакна.

Характеристики

Осигурява 1~4 изход дължини на вълните, които могат да бъдат задължителни в съответствие с потребностите на клиентите

CW, модулация 2hz на от 650 nm, и CW, 270Hz,е 1 khz,2кгц

изход модулация на други дължини на вълните.

Висока стабилност на изходната мощност

Стабилизиран дължина на вълната на изход

Подсветката на lcd-дисплей, поддържа нощен операция

Компактен размер и приличен вид

Голям LCD, лесна работа

Приложения

Обслужване в областта на телекомуникациите

  • Оптичен Източник На Светлина С Дължина На Вълната: 1310/1550nm
  • Обхват на измерване(стока): -50~+26
  • Номер На Модела: RY3200B+RY3100A
  • Оптичен Конектор Източник На Светлина : FC/PC
  • оптичен конектор: ФК(сменяеми SC,СВ.)
  • Производител: RUIYAN
  • Обхват на ORM дължина на вълната(Nm): 800~1700нм
  • Изходна Мощност: -6 до -7dBm
  • Откалибрированная Дължина На Вълната: 850/980/1300/1310/1490/1550nm
  • Тип На Блока : парче
  • Тегло На Опаковката : 1.5kg (3.31lb.)
  • Размер На Опаковката : 20cm x 15cm x 10cm (7.87in x 5.91in x 3.94in)

Свързани продукти

Безплатна доставка ST332B многофункционален маршрутизатор ADSL2+ тестер / тестер АДСЛ / с ADSL инсталиране и поддръжка на инструменти

Безплатна доставка ST332B многофункционален маршрутизатор ADSL2+ тестер / тестер АДСЛ / с ADSL инсталиране и поддръжка на инструменти

лв.276.08

Безплатна доставка ST332B многофункционален маршрутизатор ADSL2+ тестер / тестер АДСЛ / с ADSL инсталиране и поддръжка на инструменти Описание: ST332B тестер е многофункционална и ръчни с вграден модем ADSL2+ измервателен уред с малки

Безплатна доставка на 10 бр./лот 0.9 мм, стоманена тръба 1х8 мини-SC/UPC оптичен сплитер Ад

Безплатна доставка на 10 бр./лот 0.9 мм, стоманена тръба 1х8 мини-SC/UPC оптичен сплитер Ад

лв.159.08

Безплатна доставка на 10 бр./лот 0.9 мм, стоманена тръба 1х8 мини-SC/UPC оптичен сплитер Ад Характеристики *Отлични Механични,Малък Размер *Висока Надеждност *Ниска вносимая загуба и ниска загуба на лице на издръжка

FTTH оптически Вольтамперомметр TL510A Измерване на оптична мощност + TL512 1310/1550nm оптичен източник на светлина лазерен източник

FTTH оптически Вольтамперомметр TL510A Измерване на оптична мощност + TL512 1310/1550nm оптичен източник на светлина лазерен източник

лв.130.14

Безплатна доставка FTTH оптически Вольтамперомметр TL510A Измерване на оптична мощност + оптичен източник на светлина лазерен източник TL512 Характеристика: Функция самостоятелно калибриране потребител Удобен LCD дисплей

Grandway FHM2A01 оптичен мултицет Измерване на оптична мощност+оптичен източник на светлина, 1310/1550nm

Grandway FHM2A01 оптичен мултицет Измерване на оптична мощност+оптичен източник на светлина, 1310/1550nm

лв.188.01

Grandway FHM2A01 оптичен мултицет Измерване на оптична мощност+оптичен източник на светлина, 1310/1550nm Описание: В списание FHM серия оптични загуба на теста съчетава в себе си електромера и двойна дължина на вълната на лазер източник

LODFIBER за адаптер Intel E10G42BTDA X520-DA2 и сървъра на 10 Gbit / s PCI Express 2.0 x8 с 2 порта SFP+

LODFIBER за адаптер Intel E10G42BTDA X520-DA2 и сървъра на 10 Gbit / s PCI Express 2.0 x8 с 2 порта SFP+

лв.192.83

В Мрежата Ethernet Адаптер Конвергирани Мрежи X520 Двоен и един порт 10 гигабита SFP+ Ethernet и интеграция на мрежови адаптери, които осигуряват максимална гъвкавост и скалируемост на виртуални и интегрирани среди за съхранение Семейство

НТВ-3100ab конвертор средства оптически влакна радиоприемник влакна същества влакна конвертор 25 км SC за 10/100M Однорежимное един влакна

НТВ-3100ab конвертор средства оптически влакна радиоприемник влакна същества влакна конвертор 25 км SC за 10/100M Однорежимное един влакна

лв.59.44 лв.36.25

НТВ-3100ab конвертор средства оптически влакна радиоприемник влакна същества влакна конвертор 25 км SC за 10/100M Однорежимное един влакна Добре дошли в нашия магазин Нашата Цел: Високо Качество , Най-Доброто Обслужване

KELUSHI 30 Mw визуален локатор на неизправности Червен източник на светлина оптичен кабел тестер тест инструмент за 15-20км

KELUSHI 30 Mw визуален локатор на неизправности Червен източник на светлина оптичен кабел тестер тест инструмент за 15-20км

лв.25.95

Преференциална цена, за Лазерна 30 Mw визуален локатор, оптичен кабел тестер 30 км обхват Безплатна доставка параметри: Тип: 30мвт дължина на вълната: 650 Nm ± 20 nm изходна мощност над 30 Mw динамичен разстояние: по-малко от 30 км конектор:

Ауа оптични средства за предаване на данни по оптоволокну цена Лазерна 30 Mw визуален дефектоскоп метал цена, оптичен кабел тестер от 20 км

Ауа оптични средства за предаване на данни по оптоволокну цена Лазерна 30 Mw визуален дефектоскоп метал цена, оптичен кабел тестер от 20 км

лв.24.75 лв.23.51

Характеристики На Продукта Лазерна мощност: 30 Mw Дължина на вълната на лазера: 650 Нм Лазерна разстояние до 20 км Приложения влакна: однорежимный / мультимодный Конектори: конектор 1.25 мм ФК (или) жак универсалии

8 в 1 FTTH оптичен комплект инструменти с оптична Лазерна писалка визуален локатор 1 Mw и скалыватель ФК-6S и влакна Стриппер

8 в 1 FTTH оптичен комплект инструменти с оптична Лазерна писалка визуален локатор 1 Mw и скалыватель ФК-6S и влакна Стриппер

лв.43.35

8 в 1 FTTH оптичен комплект инструменти с оптична Лазерна писалка визуален локатор 1 Mw и скалыватель ФК-6S и влакна Стриппер Списък на опаковката: ФК-6S скалыватель 1бр КФС -2 Стриппер оптични влакна FTTH спад Стриппер кабел 1бр 1бр

Оптични влакна електромера -70dBm~+10 dbm оптична мощност + 1 Mw визуален локатор оптичен кабел тестер + ФК/PC конектори

Оптични влакна електромера -70dBm~+10 dbm оптична мощност + 1 Mw визуален локатор оптичен кабел тестер + ФК/PC конектори

лв.46.60 лв.44.27

Характеристики: Функция собственн-тарировки потребител Линеен (Mw) и нелинейни показател (стока) се показват едновременно Уникална ФК / СК / ЧЛ универсален интерфейс, без да е сложно преобразуване Опционалната

СФП-Ets-л - компанията Cisco съвместим СМФ, 1310,20 км,с DDM dual LC/PC

СФП-Ets-л - компанията Cisco съвместим СМФ, 1310,20 км,с DDM dual LC/PC

лв.22.48

СФП-Ets-л - компанията Cisco 100% съвместим ,1310 nm, 20 км ,с DDM ,dual LC конектор , SFP и-Ets-л 100% Съвместим Cisco Порта 1000Base-LX с СФП 1310нм 10км радиоприемник Високо качество CE,RoHS,FCC Характеристики & спецификации форм-фактор: SFP тип устройство:

AI-7 Автоматично Толковейший Секира Оптични Влакна Splicer Сплавливания чрез свързване на Машината

AI-7 Автоматично Толковейший Секира Оптични Влакна Splicer Сплавливания чрез свързване на Машината

лв.1 487.99

Описание На Продукта: - Сигнален огън AI-7/8 използваме най-новите технологии ядро коаксиален с автофокус и шест мотори, това е ново поколение splicer сплавливания влакна. Това е напълно определен със 100 км багажника на строителството,

2 в 1 оптичен мултицет с Ruiyan -70~+10 dbm оптичен електромера източник на светлина, 1310/1550nm

2 в 1 оптичен мултицет с Ruiyan -70~+10 dbm оптичен електромера източник на светлина, 1310/1550nm

лв.159.07

Ruiyan RY3200 оптичен електромера -50~+26dbm сила RY3200 портативен оптичен електромера е компактен и лесен за използване инструмент за тестване на оптични мрежи, които могат да бъдат използвани за абсолютно измерване на оптична мощност,

Безплатна доставка DHL ST332B основни технологии VDSL VDSL2 за тестер за проверка на xDSL линии и средства за обслужване (интернет АДСЛ/рутер ADSL2/рутер ADSL2+/VDSL2 за /READSL)

Безплатна доставка DHL ST332B основни технологии VDSL VDSL2 за тестер за проверка на xDSL линии и средства за обслужване (интернет АДСЛ/рутер ADSL2/рутер ADSL2+/VDSL2 за /READSL)

лв.543.14

Безплатна доставка DHL ST332B основни технологии VDSL VDSL2 за тестер за проверка на xDSL линии и средства за обслужване (интернет АДСЛ/рутер ADSL2/рутер ADSL2+/VDSL2 за /READSL) Описание: В линията тестер многофункционален ръчен VDSL2 за изпитване

Оптичен мултицет -50~+26dbm силата на преносим оптичен електромера + оптичен източник на светлина, 1310/1550nm

Оптичен мултицет -50~+26dbm силата на преносим оптичен електромера + оптичен източник на светлина, 1310/1550nm

лв.194.42 лв.159.42

Оптичен мултицет -50~+26dbm силата на преносим оптичен електромера + оптичен източник на светлина, 1310/1550nm Добре дошли в нашия магазин Нашата Цел: Високо Качество , Най-Доброто Обслужване ,Бързо Отговор Добре дошли

KELUSHI метални влакна оптичен кабел тестер Червен източник на светлина, 30 Mw оптичен визуален локатор на 30 км от 2,5 мм Connecotor

KELUSHI метални влакна оптичен кабел тестер Червен източник на светлина, 30 Mw оптичен визуален локатор на 30 км от 2,5 мм Connecotor

лв.25.95

30мвт 30 км оптичен визуален дефектоскоп за SC/КАЛЕНДАР/жак ФК ,червен лазер Pen-тестер за catv+ядра 2 елемента ръкав,Безплатна доставка Параметри на продукта: Тип: 30мвт Дължина на вълната: 650 Nm ± 20 nm Изходна мощност: По-30мвт Динамично

1 чифт НТВ-TOS-03/Б gigabit оптични медия конвертор 1000 Mbps единния режим на един влакно, SC port 20 км

1 чифт НТВ-TOS-03/Б gigabit оптични медия конвертор 1000 Mbps единния режим на един влакно, SC port 20 км

лв.50.51 лв.46.97

1 чифт НТВ-TOS-03/Б gigabit оптични медия конвертор Характеристики: Да предостави един конектор SC влакна и един конектор UTP Напълно съвпада с IEEE802.3 10BASE-T,стандарт IEEE802.Височина 3U 100BASE-Т.х./с IEEE802.3У стандарт 100BASE-FX стандарти с

1 чифт НТВ-TOS-03/Б gigabit оптични медия конвертор 1000 Mbps единния режим на един влакно, SC port външно захранване

1 чифт НТВ-TOS-03/Б gigabit оптични медия конвертор 1000 Mbps единния режим на един влакно, SC port външно захранване

лв.45.35

1 чифт НТВ-TOS-03/Б gigabit оптични медия конвертор Характеристики: Да предостави един конектор SC влакна и един конектор UTP Напълно съвпада с IEEE802.3 10BASE-T,стандарт IEEE802.Височина 3U 100BASE-Т.х./с IEEE802.3У стандарт 100BASE-FX стандарти с

YJ320A -70~+6dBm мини оптична мощност на метър с YJ200P мини оптичен визуален локатор кабел тестер 10 Mw

YJ320A -70~+6dBm мини оптична мощност на метър с YJ200P мини оптичен визуален локатор кабел тестер 10 Mw

лв.54.39

YJ320A -70~+6dBm мини оптична мощност на метър с YJ200P мини оптичен визуален локатор кабел тестер 10 Mw Добре дошли в нашия магазин Нашата Цел: Високо Качество , Най-Доброто Обслужване ,Бързо Отговор Добре дошли на пазара