16 ch видео оптичен медиаконвертер -16 с BNC приемник предавател 20km единствен режим за системи за видеонаблюдение

Нов Разпродажба
лв.152.66 лв.125.18
  • IDk7450
  • НаличностВ наличност
  • ЕтикетиМедиас кабриолети, видео влакна, оптични влакна, Евтини Медиас кабриолети, Високо качество на Видео влакна, Оптични влакна доставчици Китай

16 канала видео оптични влакна конвертори двойка -1

Високо качество / висока производителност / Фабрика Wholsales цени.

MTBF ( средно време между откази") над 100 000 часа, Купи С увереност!

Кораб по подразбиране един режим (0~20 км) версия. мулти-режим (0~2 км), на разположение за настройки, ако е необходимо, свържете се с нас преди да поръчате.

За околната среда:

1. Система За Сигурност

2. Радио-и телевизионни предавания

3. Видео наблюдение

4. Система за управление на сградата

5. Влакове/способи за пътен контрол

6. Интелигентна система за мониторинг на трафика (ИТС)

7. Дистанционно за мултимедия учя / мониторинг на колежа

8. Междуселищни радио и телевизия система за трансфер на

Индекс На Видео:

1. Видео : 16 канала.

2. Видео интерфейс: BNC.

3. Видео входен / изходен импеданс : 75 ома ( небалансиран ) .

4. Видео честотна лента 8МГц.

5. Видео формат, съвместим с приятел, NTSC, СЕКАМ.

6. Видео напрежение 1ВП-Sp

7. Видео сигнал / шум ≥ 70 db.

8. Различното печалба ≤ 0.7%.

9. Диференциална фаза ≤ 0.7 °.

10. 8 - битово линейно кодиране ИКМ.

11. 15 Mhz висока скорост на вземане на проби .

Оптичен индикатор:

1. Оптичен интерфейс : ФК

2. Разстояние на предаване : единична режим влакна 0-20км.

3. Дължина на вълната : един режим 1310/1550µm (9/125мкм).

Общият Индекс:

1. Обичайното време между повреди (MTBF) над 100 000 часа

2. Работна температура : -40 +70 градуса

3. Работна влажност на въздуха :0 -95 % non-конденсируя

Опаковка:

1. 1x 16-канален видео трансмитер

2. 1x 16-канален приемник видео

3. 2x захранващ адаптер ( AC 100-240V универсален, 12 vdc изход)

4. Ръководство на потребителя

Доставка : ние кораб до световно, елементи ще бъдат доставени в рамките на 1~2 РАБОТНИ дни след пълно плащане ! Ние ще ви изпратим по пощата Китай въздушна поща/DHL и FedEx/компания Aramex/EMS и т.н.

Плащане : на платежна система Alipay или PayPal

Политика На Връщане:

1. Рекламации само предложени за дефектен продукти сообщенных в рамките на 7 дни след получаване.

2. Всички върнати на данни трябва да бъде в оригиналната опаковка и трябва да се осигури нас с номер перевозкы проследяване на пратката, конкретна причина за връщане, както и вашият po#.

3. Ще заменим вашия продукт, ако той е открит дефект в рамките на 14 дни.

4. Купувачът е длъжен да плати за собствените си такси, пощенски разходи, за да си върне стоките ни. Доставка и обработка такси не се връщат в никакъв случай.

5. Моля, свържете се с нас на първото по електронната поща, преди да се върне на своята позиция, защото някои от решенията не може да иска връщане на вашия продукт. Върнах точка трябва да бъдат в нови условия с всички аксесоари.

6. Всички гаранция не важи за повреда, вследствие на неправилна употреба или за съвместимост.

8. Ние правим нашето най-доброто, за да служим на всеки клиент най-доброто, което можем.

Гаранция и гаранция:

1.Две години гаранция, купи с увереност!

2.Ако откриете дефект за позиция 3 месеца, ние ще ви изпратим замяна без допълнителни разходи или да направят рекламации, след като получим личност детайл.

  • Формат На Видео : Съвместим с приятел, NTSC, СЕКАМ
  • Дължина на вълната: 1310/1550µm
  • Номер На Модела: GSH-16V0D
  • Разстояние на предаване : Единичен режим 0~20км
  • Търговска Марка : GuantaiTelcom
  • СБП: Над 100 000 часа
  • Размер На Опаковката : 30cm x 20cm x 15cm (11.81in x 7.87in x 5.91in)
  • Тип На Блока : Двойка
  • Тегло На Опаковката : 2.1kg (4.63lb.)

Свързани продукти

Нов ST332B многофункционален маршрутизатор ADSL2+ тестер / тестер АДСЛ / с ADSL инсталиране и поддръжка на инструменти

Нов ST332B многофункционален маршрутизатор ADSL2+ тестер / тестер АДСЛ / с ADSL инсталиране и поддръжка на инструменти

лв.243.93

Нов ST332B многофункционален маршрутизатор ADSL2+ тестер / тестер АДСЛ / с ADSL инсталиране и поддръжка на инструменти Описание: ST332B тестер е многофункционална и ръчни с вграден модем ADSL2+ измервателен уред с малки размери, специално

Безплатна доставка ST332B многофункционален маршрутизатор ADSL2+ тестер / тестер АДСЛ / с ADSL инсталиране и поддръжка на инструменти

Безплатна доставка ST332B многофункционален маршрутизатор ADSL2+ тестер / тестер АДСЛ / с ADSL инсталиране и поддръжка на инструменти

лв.276.08

Безплатна доставка ST332B многофункционален маршрутизатор ADSL2+ тестер / тестер АДСЛ / с ADSL инсталиране и поддръжка на инструменти Описание: ST332B тестер е многофункционална и ръчни с вграден модем ADSL2+ измервателен уред с малки

Нова английска версия на PON оптически метър сила за ЭПОН xPON технологията GPON ONT/Олт 1310/1490/1550nm

Нова английска версия на PON оптически метър сила за ЭПОН xPON технологията GPON ONT/Олт 1310/1490/1550nm

лв.143.00

Нова английска версия на PON оптически метър сила за ЭПОН xPON технологията GPON ONT/Олт 1310/1490/1550nm Добре дошли в нашия магазин Нашата Цел: Високо Качество , Най-Доброто Обслужване ,Бързо Отговор Добре дошли на пазара

Безплатна доставка 850/1300 Нм 62.5/125 мм съединител 50/50 съотношение LC/PC 1х2 куплунг куплунг 1*2 съединител многорежимен влакна оптичен сплитер

Безплатна доставка 850/1300 Нм 62.5/125 мм съединител 50/50 съотношение LC/PC 1х2 куплунг куплунг 1*2 съединител многорежимен влакна оптичен сплитер

лв.32.78

Безплатна доставка 850/1300 Нм 62.5/125 мм съединител 50/50 съотношение LC/PC 1х2 куплунг куплунг 1*2 съединител многорежимен влакна оптичен сплитер Описание Мультимодные прикачни устройства, произведени от подбрани пощенски код

FTTH оптически Вольтамперомметр TL510A Измерване на оптична мощност + TL512 1310/1550nm оптичен източник на светлина лазерен източник

FTTH оптически Вольтамперомметр TL510A Измерване на оптична мощност + TL512 1310/1550nm оптичен източник на светлина лазерен източник

лв.130.14

Безплатна доставка FTTH оптически Вольтамперомметр TL510A Измерване на оптична мощност + оптичен източник на светлина лазерен източник TL512 Характеристика: Функция самостоятелно калибриране потребител Удобен LCD дисплей

KELUSHI 13 бр почти FTTH и оптичен набор от инструменти влакна, с ФК-6S с влакна Удрям и 5 Mw визуален локатор на неизправности оптичен Стриппер

KELUSHI 13 бр почти FTTH и оптичен набор от инструменти влакна, с ФК-6S с влакна Удрям и 5 Mw визуален локатор на неизправности оптичен Стриппер

лв.43.26

Инструмент оптични влакна скоростна комплекта са включени: 1.Инструмент кутия комплект чанта и колани 2.Пластмасови 5 визуален дефектоскоп 3 Mw.ВФЛ чанта 4.Имаше Керамични 5.ФК-6S скалыватель оптични влакна 6.ФК-6S оптични влакна Удрям

LODFIBER за адаптер Intel E10G42BTDA X520-DA2 и сървъра на 10 Gbit / s PCI Express 2.0 x8 с 2 порта SFP+

LODFIBER за адаптер Intel E10G42BTDA X520-DA2 и сървъра на 10 Gbit / s PCI Express 2.0 x8 с 2 порта SFP+

лв.192.83

В Мрежата Ethernet Адаптер Конвергирани Мрежи X520 Двоен и един порт 10 гигабита SFP+ Ethernet и интеграция на мрежови адаптери, които осигуряват максимална гъвкавост и скалируемост на виртуални и интегрирани среди за съхранение Семейство

Ауа оптични средства за предаване на данни по оптоволокну цена Лазерна 30 Mw визуален дефектоскоп метал цена, оптичен кабел тестер от 20 км

Ауа оптични средства за предаване на данни по оптоволокну цена Лазерна 30 Mw визуален дефектоскоп метал цена, оптичен кабел тестер от 20 км

лв.24.75 лв.23.51

Характеристики На Продукта Лазерна мощност: 30 Mw Дължина на вълната на лазера: 650 Нм Лазерна разстояние до 20 км Приложения влакна: однорежимный / мультимодный Конектори: конектор 1.25 мм ФК (или) жак универсалии

8 в 1 FTTH оптичен комплект инструменти с оптична Лазерна писалка визуален локатор 1 Mw и скалыватель ФК-6S и влакна Стриппер

8 в 1 FTTH оптичен комплект инструменти с оптична Лазерна писалка визуален локатор 1 Mw и скалыватель ФК-6S и влакна Стриппер

лв.43.35

8 в 1 FTTH оптичен комплект инструменти с оптична Лазерна писалка визуален локатор 1 Mw и скалыватель ФК-6S и влакна Стриппер Списък на опаковката: ФК-6S скалыватель 1бр КФС -2 Стриппер оптични влакна FTTH спад Стриппер кабел 1бр 1бр

СФП-Ets-л - компанията Cisco съвместим СМФ, 1310,20 км,с DDM dual LC/PC

СФП-Ets-л - компанията Cisco съвместим СМФ, 1310,20 км,с DDM dual LC/PC

лв.22.48

СФП-Ets-л - компанията Cisco 100% съвместим ,1310 nm, 20 км ,с DDM ,dual LC конектор , SFP и-Ets-л 100% Съвместим Cisco Порта 1000Base-LX с СФП 1310нм 10км радиоприемник Високо качество CE,RoHS,FCC Характеристики & спецификации форм-фактор: SFP тип устройство:

AI-7 Автоматично Толковейший Секира Оптични Влакна Splicer Сплавливания чрез свързване на Машината

AI-7 Автоматично Толковейший Секира Оптични Влакна Splicer Сплавливания чрез свързване на Машината

лв.1 487.99

Описание На Продукта: - Сигнален огън AI-7/8 използваме най-новите технологии ядро коаксиален с автофокус и шест мотори, това е ново поколение splicer сплавливания влакна. Това е напълно определен със 100 км багажника на строителството,

Високо качество на влакна kevlar скок косичка арамидни ножица ножица ножица студена топла връзка Стопява инструмент Безплатна доставка

Високо качество на влакна kevlar скок косичка арамидни ножица ножица ножица студена топла връзка Стопява инструмент Безплатна доставка

лв.17.68 лв.16.44

Високо качество на влакна kevlar скок косичка арамидни ножица ножица ножица студена топла връзка Стопява инструмент Безплатна доставка Уверявам ви, че качеството на продуктите ни, за да сме сигурни, че ще ви даде най-доброто

GRANDWAY F2H 1310/1550nm 26/24 db вграден визуален дефектоскоп (VFL) & м мощност (ПМ) с един режим на оптични влакна, оптични рефлектометр тестер

GRANDWAY F2H 1310/1550nm 26/24 db вграден визуален дефектоскоп (VFL) & м мощност (ПМ) с един режим на оптични влакна, оптични рефлектометр тестер

лв.1 719.40

На Склад В Момента. Веднага изпращаме чрез куриерска фирма FedEx, вместо на икономическата и бавно куриер. Модел #: FHO5000-д26 | тест на дължината на вълната: 1310/ 1550nm Динамичен обхват: 26/ 24 db | изпитване обхват: до 130км Рефлектометр 1)

2 в 1 оптичен мултицет с Ruiyan -70~+10 dbm оптичен електромера източник на светлина, 1310/1550nm

2 в 1 оптичен мултицет с Ruiyan -70~+10 dbm оптичен електромера източник на светлина, 1310/1550nm

лв.159.07

Ruiyan RY3200 оптичен електромера -50~+26dbm сила RY3200 портативен оптичен електромера е компактен и лесен за използване инструмент за тестване на оптични мрежи, които могат да бъдат използвани за абсолютно измерване на оптична мощност,

Машина ст30 притежателя на режещ инструмент влакна, чл-30 Секира тройна покрити тел / голи влакна / нарязани кабели универсален лампа Безплатна доставка

Машина ст30 притежателя на режещ инструмент влакна, чл-30 Секира тройна покрити тел / голи влакна / нарязани кабели универсален лампа Безплатна доставка

лв.18.48

Машина ст30 притежателя на режещ инструмент влакна, чл-30 Секира тройна покрити тел / голи влакна / нарязани кабели универсален лампа Безплатна доставка Уверявам ви, че качеството на продуктите ни, за да сме сигурни, че ще ви

Безплатна доставка DHL ST332B основни технологии VDSL VDSL2 за тестер за проверка на xDSL линии и средства за обслужване (интернет АДСЛ/рутер ADSL2/рутер ADSL2+/VDSL2 за /READSL)

Безплатна доставка DHL ST332B основни технологии VDSL VDSL2 за тестер за проверка на xDSL линии и средства за обслужване (интернет АДСЛ/рутер ADSL2/рутер ADSL2+/VDSL2 за /READSL)

лв.543.14

Безплатна доставка DHL ST332B основни технологии VDSL VDSL2 за тестер за проверка на xDSL линии и средства за обслужване (интернет АДСЛ/рутер ADSL2/рутер ADSL2+/VDSL2 за /READSL) Описание: В линията тестер многофункционален ръчен VDSL2 за изпитване

KELUSHI метални влакна оптичен кабел тестер Червен източник на светлина, 30 Mw оптичен визуален локатор на 30 км от 2,5 мм Connecotor

KELUSHI метални влакна оптичен кабел тестер Червен източник на светлина, 30 Mw оптичен визуален локатор на 30 км от 2,5 мм Connecotor

лв.25.95

30мвт 30 км оптичен визуален дефектоскоп за SC/КАЛЕНДАР/жак ФК ,червен лазер Pen-тестер за catv+ядра 2 елемента ръкав,Безплатна доставка Параметри на продукта: Тип: 30мвт Дължина на вълната: 650 Nm ± 20 nm Изходна мощност: По-30мвт Динамично

Инструмент KELUSHI набор от оптични влакна FTTH с ФК-6S оптични секира и оптичен М мощност 1 Mw 5 км визуален локатор стриппер тел

Инструмент KELUSHI набор от оптични влакна FTTH с ФК-6S оптични секира и оптичен М мощност 1 Mw 5 км визуален локатор стриппер тел

лв.71.38

Описание на продукта портативен измерител на оптична мощност е точна и здрав преносим метър, предназначени за инсталиране, експлоатация и поддръжка на оптични мрежи. Това компактно устройство с ключ за осветление и автоматична

1 чифт НТВ-TOS-03/Б gigabit оптични медия конвертор 1000 Mbps единния режим на един влакно, SC port външно захранване

1 чифт НТВ-TOS-03/Б gigabit оптични медия конвертор 1000 Mbps единния режим на един влакно, SC port външно захранване

лв.45.35

1 чифт НТВ-TOS-03/Б gigabit оптични медия конвертор Характеристики: Да предостави един конектор SC влакна и един конектор UTP Напълно съвпада с IEEE802.3 10BASE-T,стандарт IEEE802.Височина 3U 100BASE-Т.х./с IEEE802.3У стандарт 100BASE-FX стандарти с