Нов ST332B многофункционален маршрутизатор ADSL2+ тестер / тестер АДСЛ / с ADSL инсталиране и поддръжка на инструменти

Нов Разпродажба
лв.243.93
  • IDk7639
  • НаличностВ наличност
  • Етикетишлосерски инструмент, тестер за боя, инструмент на cupcake, Евтини ключар инструмент, Високо качество тестер бои, Китай cupcake

Нов ST332B многофункционален маршрутизатор ADSL2+ тестер / тестер АДСЛ / с ADSL инсталиране и поддръжка на инструменти

Описание:

ST332B тестер е многофункционална и ръчни с вграден модем ADSL2+ измервателен уред с малки размери, специално предназначени за тестване на линия xDSL (xDSL линии включват: ADSL-модем, рутер, ADSL2, ADSL2+ и READSL и т.н.) и ремонт. Той осигурява изпитването на хdsl, проверка на скалата, тест на цифровия мултицет, емулиране на модем, функцията за телефонно обаждане, линия за индикация на напрежение и така нататък. Тестер приема LCD дисплей и меню на Операцията, който може да показва резултатите от теста пряко и значително подобряване на услугата широколентов достъп xDSL. Това е най-добрият избор за оператори, инсталиране и поддръжка на характеристики на: тест-обекти: АДСЛ; път ADSL2; път ADSL2+; READSL бързо мед тестове с цифров мултицет, не са (ВЦА, DCV, която, електрически вериги и на съпротивлението на изолацията, капацитет, разстояние) поддържа модем емулация и моделиране на влизане в Internet поддържа ISP вход (потребителско име / парола) и IP-пинг-тест (Ван Пин тест, локална мрежа ping тест) поддържа мулти-е протокол, чрез PPPoE / видове pppoa (LLC или VC-мултиплексор) Се свързва към Со чрез крокодил или RJ11 литиево-йонна акумулаторна батерия звуков сигнал и светодиоди за индикация на аларма (Долната храна, публично-частното партньорство, Лан, АДСЛ) на данни капацитет на паметта: 50 записа с LCD дисплей, меню за управление на автоматично изключване, ако не са всички действия от клавиатурата, съвместими с всички известни цифрови абонатни линии DSLAM софтуер за управление на прости, преносими и пари запазени са основните функции: -- ДСЛ физически слой от тесто -- емулация на модем (заменете потребител модем напълно) -- наемат PPPoE (RFC1683,RFC2684,RFC2516) -- набор от видове pppoa (RFC2364) IPOA -- -- набор от телефон -- функция цифров мултицет тест (напрежение променлив ток: от 0 до 400 v, напрежение dc: от 0 до 290 в; капацитет: от 0 до 1000nF, устойчивост на линия: от 0 до 20 кОм; съпротивление на изолация: от 0 до 50МОМ; разстояние тест) -- функция ping (мрежа WAN и LAN) -- прехвърляне на данни към компютъра чрез RS232 ядрото и софтуер за управление-настройка на параметъра: време на подсветката се изключва автоматично време без експлоатация, натиснете тон, да преразгледа PPPoE протокол / видове pppoa набор от атрибути, потребителско име и парола, за да възстановите заводское стойност и така нататък. -- Проверка на опасно напрежение -- четири класа на съдията услуги (Отлично, Добро, нормално, лошо)

Технически характеристики: рутер стандарти ADSL2+

ITU G. 992.1(гр. ДМТ),

ITU G. 992.2(G. Lite с),

ITU G. 994.1(гр. YT),

Стандарт ANSI Т1.413 брой № 2,

ITU G. 992.5(рутер ADSL2+) приложение Л до канал честота 0~1.2 Mbps низходящ канал честота 0~24 Mbps Нагоре/Надолу отслабване 0~63.5 db нагоре/надолу шум марж 0~32 db изходна мощност на съществуващи грешки проверка на КРС, ТЕК, ХЕС, спускане, Лос дисплей гнездо DSL връзка режим на показване на канали бита карта стандарти ADSL

  • Мощност: 2800mAh литиево-йонна батерия (акумулаторна)
  • Размери: 180*93*48 мм
  • Търговска Марка : TRENSBATTER
  • Позиция: АДСЛ/рутер ADSL2+ тестер
  • Номер На Модела: ST332B
  • Език: Английски
  • Тегло На Опаковката : 1.2kg (2.65lb.)
  • Размер На Опаковката : 30cm x 20cm x 10cm (11.81in x 7.87in x 3.94in)
  • Тип На Блока : парче

Свързани продукти

Безплатна доставка ST332B многофункционален маршрутизатор ADSL2+ тестер / тестер АДСЛ / с ADSL инсталиране и поддръжка на инструменти

Безплатна доставка ST332B многофункционален маршрутизатор ADSL2+ тестер / тестер АДСЛ / с ADSL инсталиране и поддръжка на инструменти

лв.276.08

Безплатна доставка ST332B многофункционален маршрутизатор ADSL2+ тестер / тестер АДСЛ / с ADSL инсталиране и поддръжка на инструменти Описание: ST332B тестер е многофункционална и ръчни с вграден модем ADSL2+ измервателен уред с малки

Нова английска версия на PON оптически метър сила за ЭПОН xPON технологията GPON ONT/Олт 1310/1490/1550nm

Нова английска версия на PON оптически метър сила за ЭПОН xPON технологията GPON ONT/Олт 1310/1490/1550nm

лв.143.00

Нова английска версия на PON оптически метър сила за ЭПОН xPON технологията GPON ONT/Олт 1310/1490/1550nm Добре дошли в нашия магазин Нашата Цел: Високо Качество , Най-Доброто Обслужване ,Бързо Отговор Добре дошли на пазара

FTTH оптически Вольтамперомметр TL510A Измерване на оптична мощност + TL512 1310/1550nm оптичен източник на светлина лазерен източник

FTTH оптически Вольтамперомметр TL510A Измерване на оптична мощност + TL512 1310/1550nm оптичен източник на светлина лазерен източник

лв.130.14

Безплатна доставка FTTH оптически Вольтамперомметр TL510A Измерване на оптична мощност + оптичен източник на светлина лазерен източник TL512 Характеристика: Функция самостоятелно калибриране потребител Удобен LCD дисплей

KELUSHI 13 бр почти FTTH и оптичен набор от инструменти влакна, с ФК-6S с влакна Удрям и 5 Mw визуален локатор на неизправности оптичен Стриппер

KELUSHI 13 бр почти FTTH и оптичен набор от инструменти влакна, с ФК-6S с влакна Удрям и 5 Mw визуален локатор на неизправности оптичен Стриппер

лв.43.26

Инструмент оптични влакна скоростна комплекта са включени: 1.Инструмент кутия комплект чанта и колани 2.Пластмасови 5 визуален дефектоскоп 3 Mw.ВФЛ чанта 4.Имаше Керамични 5.ФК-6S скалыватель оптични влакна 6.ФК-6S оптични влакна Удрям

KELUSHI скалыватель СКЛ-6S рязане на кабели отварачка FTTH оптичен нож инструменти, режещи инструменти точност ръководят ножове 16 повърхността на острието

KELUSHI скалыватель СКЛ-6S рязане на кабели отварачка FTTH оптичен нож инструменти, режещи инструменти точност ръководят ножове 16 повърхността на острието

лв.46.36

Спецификация: Модел:СКЛ-6S Приложими влакна: един режим или мулти-режим да използвате Диаметър на влакната: 125 микрона Диаметър на покритие: 250 микрона ~ 900um Типично Расколите Ъгъл: 0,5 Градуса Расколите дължина:

LODFIBER за адаптер Intel E10G42BTDA X520-DA2 и сървъра на 10 Gbit / s PCI Express 2.0 x8 с 2 порта SFP+

LODFIBER за адаптер Intel E10G42BTDA X520-DA2 и сървъра на 10 Gbit / s PCI Express 2.0 x8 с 2 порта SFP+

лв.192.83

В Мрежата Ethernet Адаптер Конвергирани Мрежи X520 Двоен и един порт 10 гигабита SFP+ Ethernet и интеграция на мрежови адаптери, които осигуряват максимална гъвкавост и скалируемост на виртуални и интегрирани среди за съхранение Семейство

НТВ-3100ab конвертор средства оптически влакна радиоприемник влакна същества влакна конвертор 25 км SC за 10/100M Однорежимное един влакна

НТВ-3100ab конвертор средства оптически влакна радиоприемник влакна същества влакна конвертор 25 км SC за 10/100M Однорежимное един влакна

лв.59.44 лв.36.25

НТВ-3100ab конвертор средства оптически влакна радиоприемник влакна същества влакна конвертор 25 км SC за 10/100M Однорежимное един влакна Добре дошли в нашия магазин Нашата Цел: Високо Качество , Най-Доброто Обслужване

Ауа оптични средства за предаване на данни по оптоволокну цена Лазерна 30 Mw визуален дефектоскоп метал цена, оптичен кабел тестер от 20 км

Ауа оптични средства за предаване на данни по оптоволокну цена Лазерна 30 Mw визуален дефектоскоп метал цена, оптичен кабел тестер от 20 км

лв.24.75 лв.23.51

Характеристики На Продукта Лазерна мощност: 30 Mw Дължина на вълната на лазера: 650 Нм Лазерна разстояние до 20 км Приложения влакна: однорежимный / мультимодный Конектори: конектор 1.25 мм ФК (или) жак универсалии

Оптични влакна електромера -70dBm~+10 dbm оптична мощност + 1 Mw визуален локатор оптичен кабел тестер + ФК/PC конектори

Оптични влакна електромера -70dBm~+10 dbm оптична мощност + 1 Mw визуален локатор оптичен кабел тестер + ФК/PC конектори

лв.46.60 лв.44.27

Характеристики: Функция собственн-тарировки потребител Линеен (Mw) и нелинейни показател (стока) се показват едновременно Уникална ФК / СК / ЧЛ универсален интерфейс, без да е сложно преобразуване Опционалната

СФП-Ets-л - компанията Cisco съвместим СМФ, 1310,20 км,с DDM dual LC/PC

СФП-Ets-л - компанията Cisco съвместим СМФ, 1310,20 км,с DDM dual LC/PC

лв.22.48

СФП-Ets-л - компанията Cisco 100% съвместим ,1310 nm, 20 км ,с DDM ,dual LC конектор , SFP и-Ets-л 100% Съвместим Cisco Порта 1000Base-LX с СФП 1310нм 10км радиоприемник Високо качество CE,RoHS,FCC Характеристики & спецификации форм-фактор: SFP тип устройство:

AI-7 Автоматично Толковейший Секира Оптични Влакна Splicer Сплавливания чрез свързване на Машината

AI-7 Автоматично Толковейший Секира Оптични Влакна Splicer Сплавливания чрез свързване на Машината

лв.1 487.99

Описание На Продукта: - Сигнален огън AI-7/8 използваме най-новите технологии ядро коаксиален с автофокус и шест мотори, това е ново поколение splicer сплавливания влакна. Това е напълно определен със 100 км багажника на строителството,

GRANDWAY F2H 1310/1550nm 26/24 db вграден визуален дефектоскоп (VFL) & м мощност (ПМ) с един режим на оптични влакна, оптични рефлектометр тестер

GRANDWAY F2H 1310/1550nm 26/24 db вграден визуален дефектоскоп (VFL) & м мощност (ПМ) с един режим на оптични влакна, оптични рефлектометр тестер

лв.1 719.40

На Склад В Момента. Веднага изпращаме чрез куриерска фирма FedEx, вместо на икономическата и бавно куриер. Модел #: FHO5000-д26 | тест на дължината на вълната: 1310/ 1550nm Динамичен обхват: 26/ 24 db | изпитване обхват: до 130км Рефлектометр 1)

2 в 1 оптичен мултицет с Ruiyan -70~+10 dbm оптичен електромера източник на светлина, 1310/1550nm

2 в 1 оптичен мултицет с Ruiyan -70~+10 dbm оптичен електромера източник на светлина, 1310/1550nm

лв.159.07

Ruiyan RY3200 оптичен електромера -50~+26dbm сила RY3200 портативен оптичен електромера е компактен и лесен за използване инструмент за тестване на оптични мрежи, които могат да бъдат използвани за абсолютно измерване на оптична мощност,

3в1 Измерване на оптична мощност-визуален локатор на неизправности на мрежата тест кабел от оптични влакна, тестер,с 1 Mw 5 км визуален дефектоскоп

3в1 Измерване на оптична мощност-визуален локатор на неизправности на мрежата тест кабел от оптични влакна, тестер,с 1 Mw 5 км визуален дефектоскоп

лв.49.81 лв.47.32

3 в 1 за Измерване на оптична мощност-визуален локатор на неизправности на мрежата тест кабел от оптични влакна, тестер, 5 км визуален локатор на неизправности диапазон на дължина на вълната: 800-1700 конектор: FC / SC / ЧЛ. вид детектор:

Машина ст30 притежателя на режещ инструмент влакна, чл-30 Секира тройна покрити тел / голи влакна / нарязани кабели универсален лампа Безплатна доставка

Машина ст30 притежателя на режещ инструмент влакна, чл-30 Секира тройна покрити тел / голи влакна / нарязани кабели универсален лампа Безплатна доставка

лв.18.48

Машина ст30 притежателя на режещ инструмент влакна, чл-30 Секира тройна покрити тел / голи влакна / нарязани кабели универсален лампа Безплатна доставка Уверявам ви, че качеството на продуктите ни, за да сме сигурни, че ще ви

Безплатна доставка DHL ST332B основни технологии VDSL VDSL2 за тестер за проверка на xDSL линии и средства за обслужване (интернет АДСЛ/рутер ADSL2/рутер ADSL2+/VDSL2 за /READSL)

Безплатна доставка DHL ST332B основни технологии VDSL VDSL2 за тестер за проверка на xDSL линии и средства за обслужване (интернет АДСЛ/рутер ADSL2/рутер ADSL2+/VDSL2 за /READSL)

лв.543.14

Безплатна доставка DHL ST332B основни технологии VDSL VDSL2 за тестер за проверка на xDSL линии и средства за обслужване (интернет АДСЛ/рутер ADSL2/рутер ADSL2+/VDSL2 за /READSL) Описание: В линията тестер многофункционален ръчен VDSL2 за изпитване

Оптичен мултицет -50~+26dbm силата на преносим оптичен електромера + оптичен източник на светлина, 1310/1550nm

Оптичен мултицет -50~+26dbm силата на преносим оптичен електромера + оптичен източник на светлина, 1310/1550nm

лв.194.42 лв.159.42

Оптичен мултицет -50~+26dbm силата на преносим оптичен електромера + оптичен източник на светлина, 1310/1550nm Добре дошли в нашия магазин Нашата Цел: Високо Качество , Най-Доброто Обслужване ,Бързо Отговор Добре дошли

Инструмент KELUSHI набор от оптични влакна FTTH с ФК-6S оптични секира и оптичен М мощност 1 Mw 5 км визуален локатор стриппер тел

Инструмент KELUSHI набор от оптични влакна FTTH с ФК-6S оптични секира и оптичен М мощност 1 Mw 5 км визуален локатор стриппер тел

лв.71.38

Описание на продукта портативен измерител на оптична мощност е точна и здрав преносим метър, предназначени за инсталиране, експлоатация и поддръжка на оптични мрежи. Това компактно устройство с ключ за осветление и автоматична

YJ320A -70~+6dBm мини оптична мощност на метър с YJ200P мини оптичен визуален локатор кабел тестер 10 Mw

YJ320A -70~+6dBm мини оптична мощност на метър с YJ200P мини оптичен визуален локатор кабел тестер 10 Mw

лв.54.39

YJ320A -70~+6dBm мини оптична мощност на метър с YJ200P мини оптичен визуален локатор кабел тестер 10 Mw Добре дошли в нашия магазин Нашата Цел: Високо Качество , Най-Доброто Обслужване ,Бързо Отговор Добре дошли на пазара